BOJ NOŽEM


Kurzy sebeobrany i pravidelné tréninky ozbrojeného i neozbrojeného boje. Naše pojetí sebeobrany vychází ze systému prověřených v boji i z fullkontaktních sportů. Nestavíme vlastní systém, snažíme se předat již ověřené a funkční principy a dát studentům pevný základ bojových dovedností, které pak mohou dále rozvíjet s námi či v jiných školách. Zaměřujeme se na použití nože a teleskopického obušku a pracujeme s principy systémů Kali, Arnis, Panantukan, Muay-thai i Ju-jitsu.

Velký důraz klademe na zvládnutí základních pohybů, koordinace těla a principů boje. Mnohokrát jsme se již přesvědčili, že pokud vybudujeme u studentů správné návyky a odbouráme zlozvyky, se kterými k nám často přichází, jsou pak schopni velice rychlého a efektivního postupu k rámci jakéhokoliv dalšího bojového systému. Zároveň si uvědomujeme, že každý člověk je individuální, a proto se držíme pravidla, že technika by měla ctít člověka, nikoliv obráceně.

V rámci sebeobrany neučíme naše studenty pouze boji, ale také prevenci a, pokud dojde na nejhorší, tak i postupu, co dělat bezprostředně po samotném konfliktu. Psychologii boje vnímáme jako součást, kterou nelze vynechat, ale protože nechceme studenty ochuzovat o praktické tréninky, několikrát do měsíce pořádáme spíše teoreticky zaměřené semináře, kde se věnujeme převážně psychologii boje.

Pravidelné tréninky

Pravidelné tréninky probíhají každý čtvrtek od 18:00 do 19:30 na adrese Na Balkáně 450, Praha 3

 

Soukromé hodiny

Pokud byste měli zájem o soukromou výuku, kontaktujte nás, prosím, telefonicky či e-mailem a domluvíme s Vámi termíny a rozsah výuky, které Vám budou nejvíce vyhovovat. Do jedné soukromé vyučovací hodiny můžeme přijmout maximálně 2 studenty.

Celodenní kurzy

V průběhu roku pořádáme jednodenní intenzivní kurzy, v rámci kterých předáváme maximum znalostí. Seminář si u nás můžete objednat sami, nebo se můžete přihlásit na nějaký z průběžně vypisovaných:

Pokud Vás zajímá určitá oblast boje, ale chtěli byste obsah kurzu přizpůsobit Vaším podmínkám a požadavkům, případně uspořádat kurz mimo pořádaný termín, napište nám nebo zavolejte. Rádi zorganizujeme kurz dle Vašich možností a požadavků.

Kontakt

Jan Dvořák

Mobil: +420 774 034 433

E-mail: jan@earthsurvivor.cz